Lõõgastavad ja lõbusad SUP-matkad

Aerutades päikeseloojangul liueldes läbi peegelsileda selge vee, jätad seljataha vaid õrnad võnked. Pole oluline, kas astud aerulauale esimest korda või oled juba kogenud SUP-lauataja, SUP-laua matk lihtsalt toob naeratuse suule. Muide, see hoiab ka vormi ja treenib lihaseid. 

Aerusurfi saab harrastada nii rahulikul jõel kui ka kiirevoolulistel kärestikel. SUP laual saab teha isegi joogat  – võimalusi on palju. 

Aerusurfi õppimine on imelihtne – sellega saab hakkama igaüks. Veidi harjutamist ja juba liugled enesekindlalt SUP-laual. Mida Sa veel ootad? 

 

  • SUP-matk annab paraja füüsilise koormuse.
  • Sobilik kõigile – nii suur kui väike, noor või vana. 
  • See on lihtsalt sõltuvust tekitav – võib juhtuda, et tahad teist (ja isegi kolmandat ja neljandat) korda tagasi tulla. 

 

Teeme kõik, et Sa ei peaks millegi pärast muretsema. Korraldame autode transpordi ühest punktist teise. Nagu ikka, teeme enne jõele minemist lühikoolituse – räägime ohutusest, jõe iseloomust ja SUP-laua põhitõdedest. Kui nälg hakkab näpistama, võime korraldada ka matkaeine mõnel ilusal metsalagendikul. See on justkui pop-up restoran keset metsa.

Matkatame turvalistel ja kõrgekvaliteetsetel Gladiator SUP-laudadel ja meie valikus on igale kehakaalule sobib aerulaud ning kerge carbon aer.

SUP-matkad Ahja ja Võhandu jõel.

Vaata siit, kuidas SUP-matkaks valmistuda.
Vaata siia, kui otsid majutust pärast SUP-matka.

Vali matk: