Rendi meilt Võhandu maratoniks kanuu. Valikus erinevad mudelid. /
Sügis- ja talvematkade kohta vaata lähemalt www.lokko.ee /
 

Ettevõtetele

Ettevõtte üritused ja suvepäevad – veematkad Ahja või Võhandu jõel.

Julge erineda ehk teistsugune idee suvepäevadeks.

Veematkad sobivad seminari- või koolituspäeva järgseks kergeks tegevuseks. Lisaks annavad matkad piisavalt põnevust ettevõtete suvepäevade programmi.

Kui otsid ideed firmaürituse jaoks, siis kanuumatk, SUP-laua matk või raftimatk on kindla peale minek. Pole oluline, kas see on motivatsiooni stiimul, stressi juhtimiseks või hoopis meeskonna ühendamiseks, veematk on vinge seiklus ja inimeste ühendaja. 

Sellest võib kujuneda kas mõnus loodusarmastajate koosviibimine või hoopis lõbus kolleegidega võidu kanuutamine.

Kanuumatk, parvematk või SUP-matk on enamat kui jõel sõitmine – see on ka võimalus inimestega tutvumiseks ja nende ühendamiseks. Seetõttu külastab igal aastal meid üha rohkem ettevõtteid, kes tahavad ettevõtte ühiseid eesmärke parandada. 

Ja isegi neile, kes on varem kanuuga sõitnud, on grupis kanuutamine – meeskonna osana – suurepärane võimalus õppida koostööd tegema meeldivas ja stressivabas keskkonnas, kogedes loodust tõeliselt ainulaadsel viisil.

Pakume firmaürituse korraldamise täisteenust – et sa ei peaks millegipärast muretsema. Ja saaksid meeskonnaga teha seda, milleks olete siia tulnud – nautima firmaüritust.

Majutus, toitlustus, aktiivne tegevus – kõik ühest kohast!

Anna meile teada, mida otsite ja kujundame teie vajadustele vastava suvepäeva. Suvepäeva, mis jääb kauaks Sinu töötajatele meelde.

 

Võta ühendust ja küsi nõu:
tel. 5606 0607 või info@kanuumatk.ee