Seikluslikud kanuumatkad

Eriliselt kaunis maastik, üksikute kärestikega vahelduv jõevool, emotsioonid ja elamus – kõik see teeb kanuumatkast meeldejääva seikluse. Looduspärlid ja ürgses looduses toimetavad linnud ja loomad – see on nii silmailu kui vaimutoit.
Olenemata aastaajast on kanuumatk üks teraapilisemaid ajaveetmise vorme: paras füüsiline koormus, looduse lähedus ja mõtete puhastumine. Ühel hetkel avastad, et muremõtted on peast pühitud. Jäta scrollimine sotsiaalmeedias ja võta ette üks vahva kanuumatk.

 

● Kanuumatk on nii koolilastele, peredele kui täiskasvanutele.
● Sobilik kõigile – nii suur kui väike, noor või vana.
● Iga grupp saab valida just endale sobiva matka – sportliku või loodusvaatluse, grupina või kahekesi.

 

Korraldame kanuumatku Ahja ja Võhandu jõgedel, kuid suurematele gruppidele ka mujal Eestis. Sobiva pikkuse ja keerukusega matka leiame igas vanuses matkasellile.
Teeme kõik, et Sa ei peaks millegi pärast muretsema. Korraldame autode transpordi ühest punktist teise. Nagu ikka, teeme enne jõele minekut lühikoolituse – räägime ohutusest, jõe iseloomust ja kanuutamise põhitõdedest. Kui nälg hakkab näpistama, võime korraldada ka matkaeine mõnes metsikus paigas. See on justkui pop-up restoran keset metsa.

Matkame kvaliteetsetel 3-kohalistel kanuudel. Kanuud on tugevast plastikust ja varustatud pehmete punutud istmetega. Kõige mugavam on sõita kahekesi, aga ka 3 inimest mahub kanuusse.

 

Vaata siit, kuidas kanuumatkaks valmistuda.

Vaata siia, kui otsid majutust pärast kanuumatka.

Vali matk: